‣ Wirtualne Targi Edukacyjne
xs
sm
md
lg
xl

Misja Fundacji

Sprawić, by edukacja była dostępna dla każdego bez względu na położenie geograficzne, status majątkowy, czy pochodzenie


Drogi Użytkowniku!

Mamy przyjemność oddać w Twoje ręce jeden z najbardziej innowacyjnych serwisów internetowych na świecie. Od 2016 roku nasza Fundacja realizuje projekty My-Studies z myślą o przyszłych kandydatach na studia i osobach stawiających na własny rozwój. W związku z panują pandemią oraz brakiem możliwości zorganizowania stacjonarnych targów edukacyjnych, jako Fundacja powołaliśmy – Wirtualne Targi Edukacyjne.

Obecnie internetowy rynek usług edukacyjnych jest zbyt zróżnicowany w sposobie przekazywania informacji, by móc swobodnie wybierać spośród tysięcy możliwości, jakie oferuje szkolnictwo wyższe. Zarówno instytucje edukacyjne, jak i potencjalni studenci mają zbyt wiele przeszkód do pokonania by móc nawiązać owocną współpracę. Brak wystarczających informacji dotyczących systemu rekrutacyjnego, sprecyzowanych wymagań kwalifikacyjnych, kierunku, czy przebiegu studiów wpływa negatywnie na proces rekrutacyjny kandydata. Czas spędzony na ekstensywnym poszukiwaniu odpowiedniej placówki jest zdecydowanie za długi, co prowadzi jedynie do narastającej frustracji.

Dlatego też mamy nadzieję, że udało nam się sprostać wymaganiom użytkownika XXI wieku, tworząc portal, który będzie odpowiedzą na dotychczasowe niezadowolenie każdego, kto kiedykolwiek miał styczność z przykrym doświadczeniem, jakim jest poszukiwanie właściwiej uczelni. Wierzymy, że w dzisiejszych czasach informacja jest kluczem do sukcesu, dlatego też wychodząc na przeciw przyszłym kandydatom, pragniemy Ci go zapewnić.

Dzięki przyjaznej wyszukiwarce, przejrzystemu interfejsowi i rozbudowanemu wachlarzowi możliwości, przedstawiamy Ci narzędzie, które pozwoli dobrać spersonalizowaną ofertę do Twoich potrzeb. Ponadto serwis zapewnia wszelkie dodatkowe instrumenty, które postarają się pomóc Ci w wyborze upragnionej uczelni. Wierzymy, że Twoja współpraca z nami pozwoli na dalszy rozwój Wirtualnych Targów Edukacyjnych dla Maturzystów a Ty będziesz mógł skorzystać z cennej wiedzy, jaką tu znajdziesz. Razem możemy sprawić, by edukacji stała się dostępna dla każdego bez względu na położenie geograficzne, status majątkowy, czy środowisko. Razem może nam się to udać!

Fundacja Międzynarodowego Rozwoju Edukacji “Zielona Sowa”